Volejbal - rozlosování

09.02.2012 21:42

Nedělní turnaj začne v 8:30.

Připomínáme, že na hřišti musí být při zápase u každého týmu vždy minimálně dvě dívky.

Los rozdělil přihlášené týmy do čtyř základních skupin. Duely ve skupinách odehrajeme na dvou menších kurtech. Z každé skupiny pak postoupí první dva týmy do čtvrtfinále. Turnaj bude dál pokračovat na velkém hřišti - čtvrtfinále, semifinále, finále.

los

skupina A - Pirtički, PýTý´s fans, Vražední rumíci

skupina B - Komise pro legalizaci integrace teroristických organismů a jejich rehabilitaci ve společnost, Tibeťané,

skupina C - Letci, Bombarďáci, Bulls

skupina D - Bezejmenní, Maňásek, Šumák

Ještě pár technických informací... Abychom mohli nejlepším předat drobné ceny, budeme na místě vybírat startovné 50 Kč za tým. Pro vstup do školy využijte otevřený boční vchod. Ve škole by se mělo topit, přesto si s sebou vezměte tepláky, mikiny atd...

© 2010 Všechna práva vyhrazena.