Univerzál 2015 začne v říjnu (2014) etapou PIŠKVORKY

06.10.2014 12:20

Tak tu máme další ročník soutěže Univerzál. Soutěž vstupuje do 20. roku svého života. Opět chytáme několik setkání pro nové zájemce, stálé nadšence i pamětníky v rámci Mini-Univerzála. Kalendář bude k dispozici během 14 dnů. Předpokládáme tradiční start - turnajem v piškvorkách, dále dva herní turnaje (zřejmě opět florbal a volejbal), vánoční setkání při kuželkách, silový víceboj coby jarní kondiční výzvu a na závěr ping-pongový turnaj.

První etapa se bude konat již ve čtvrtek 23. 10. 2014, tak dejte vědět svým známým a kamarádům a přijďte si změřit síly při piškvorkách. Týden na to proběhne na Gymnáziu jihlava okresní kolo SŠ klání Cyber Games PIŠQWORKY, takže Univerzál může být i dobrým tréninkem.

© 2010 Všechna práva vyhrazena.